O nás

průmyslové pojištění

analýzy pojištění

pojištění odpovědnosti v dopravě

EKONSERVIS-CZ s.r.o byla založena již v roce 1998, zpočátku se zabývala jen vedením účetnictví.

V roce 2011 společnost se změnou vlastníka prošla zásadní reorganizací, přijala nové zaměstnance a nastolila směr moderní poradenské firmy. Hlavní činností firmy je průmyslové pojištění se specializací na pojištění odpovědnosti v dopravě

Prvním krokem je vždy zpracování analýzy pojištění, kde klienta seznámíme se stavem jeho pojistné smlouvy a doporučíme optimální řešení. Naší doménou je zpracování škodních událostí, které zásadně hlásíme za naše klienty a kompletně pak celou událost vyřídíme. Specializujeme se na průmyslové pojištění, zejména pojištění majetku a odpovědnosti, počínaje obecnou odpovědností, pojištěním odpovědnosti zaměstnance, přes pojištění vozidel až po strojní a zemědělské pojištění.

Naším hlavním produktem je pojištění odpovědnosti v dopravě. Zde nabízíme výhradně produkty zahraničních pojišťoven, protože rozsah pojistné ochrany je nesrovnatelně širší než mají lokální pojišťovny. Nejenže tyto smlouvy zahrnují rizika jako například zpronevěru, pojištění inventurních rozdílů, hrubou nedbalost a úmysl, která u lokálních pojišťoven není možné sjednat, ale jsou výrazně přehlednější a neobsahují skryté a nejasné výluky . Standardní rozsah pojištění je s 0,- spoluúčastí. Naším dalším dvorním produktem je ALL RISK pojištění přepravy zásilek, které si můžete sjednal sami online.

Od zahraničních pojišťoven máme zplnomocnění škody samostatně likvidovat. Proces likvidace od EKONSERVIS znamená kompletní vyřízení, počínaje komunikací s poškozeným, obstaráním si podkladů například od policie, znaleckých posudků a končí výplatou.

Každý náš klient má prostřednictvím našich stránek přístup ke svým smlouvám, které uvidí naskenované, včetně dalších podkladů a to i včetně škodní událostí.

Mám škodu!